Equips • Alevi "A" • 2016/17

Marc Donat (Segon entrenador)
Marc Donat
Segon entrenador
Francisco Jimenez Antunez (Delegat)
Francisco Jimenez Antunez
Delegat
1. Yong Cheng (Porter)
1. Yong Cheng
Porter
Ian Gonzalez Rigau (Defensa)
Ian Gonzalez Rigau
Defensa
Alex Herrera Miralles (Defensa)
Alex Herrera Miralles
Defensa
Ibai Vallejo Cadiz (Defensa)
Ibai Vallejo Cadiz
Defensa
David Prieto Vargas (Centrecampista)
David Prieto Vargas
Centrecampista
Naian Valladolid Sanchez (Centrecampista)
Naian Valladolid Sanchez
Centrecampista
Israel  Garrido Bueno (Davanter)
Israel Garrido Bueno
Davanter
Aleix Perez Gotanegra (Davanter)
Aleix Perez Gotanegra
Davanter
Mario Sanchez Gonzalez (Davanter)
Mario Sanchez Gonzalez
Davanter
Darrers resultats
28 Maig 10:00
Campionat de Lliga
Pals Atlètic
4 1
20 Maig 10:00
Campionat de Lliga
Palafrugell C.F.
0 8
14 Maig 10:30
Campionat de Lliga
P.U.F
6 7
6 Maig 10:00
Campionat de Lliga
Bisbalenc At.
3 3
29 Abril 11:15
Campionat de Lliga
Roses A.E.
0 0
22 Abril 10:00
Campionat de Lliga
Figueres U.E.
1 0
8 Abril 10:00
Campionat de Lliga
Sant Pere Pescador C.F
1 0
1 Abril 10:00
Campionat de Lliga
Escola M.F. Calonge-St.Antoni
5 3
25 Març 11:15
Campionat de Lliga
Escola Baix Ter C.E.
1 2
18 Març 10:00
Campionat de Lliga
Escola Futbol Ripolles A.E.
1 3
11 Març 10:00
Campionat de Lliga
Begur A.E.
3 2
4 Març 15:00
Campionat de Lliga
Peralada C.F.
1 1
18 Febrer 11:00
Campionat de Lliga
Aro C.E.
5 2
11 Febrer 11:15
Campionat de Lliga
Fundació Esportiva Palamos
1 0
5 Febrer 12:00
Campionat de Lliga
Llançà C.E.
1 5
28 Gener 11:00
Campionat de Lliga
Pals Atlètic
2 2
21 Gener 11:15
Campionat de Lliga
Palafrugell C.F.
11 1
10 Gener 10:00
Campionat de Lliga
P.U.F
3 1
7 Gener 10:00
Campionat de Lliga
Bisbalenc At.
3 4
17 Desembre 10:00
Campionat de Lliga
Roses A.E.
2 1
10 Desembre 10:00
Campionat de Lliga
Figueres U.E.
2 3
26 Novembre 10:00
Campionat de Lliga
Sant Pere Pescador C.F
3 1
19 Novembre 10:00
Campionat de Lliga
Escola M.F. Calonge-St.Antoni
2 3
17 Novembre 10:00
Campionat de Lliga
Roses A.E.
- -
12 Novembre 10:00
Campionat de Lliga
Escola Baix Ter C.E.
2 3
5 Novembre 12:00
Campionat de Lliga
Escola Futbol del Ripolles A.E.
- -
30 Octubre 10:00
Campionat de Lliga
Begur A.E.
3 3
22 Octubre 11:15
Campionat de Lliga
Peralada C.F.
1 2
15 Octubre 10:00
Campionat de Lliga
Aro C.E.
4 4
9 Octubre 13:00
Campionat de Lliga
Fundació Esportiva Palamos
4 2
2 Octubre 10:00
Campionat de Lliga
Llançà C.E.
4 0
24 Setembre 11:30
Amistós
Sant Ponç At.
5 3
Propers partits

No hi ha partits programats pròximament

A www.cfbaseroses.com utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació sobre les cookies llegint la nostra Política de Privacitat