Equips • Quarta Catalana • 2016/17

Francesc German Rabell (Segon entrenador)
Francesc German Rabell
Segon entrenador
1. Pau  Carrión Ametller (Porter)
1. Pau Carrión Ametller
Porter
1. Carlos Rodriguez Romero (Porter)
1. Carlos Rodriguez Romero
Porter
13. Jordi Solà Soler (Porter)
13. Jordi Solà Soler
Porter
4. Enric  Campmol Ametller (Defensa)
4. Enric Campmol Ametller
Defensa
David Felip Ribas (Defensa)
David Felip Ribas
Defensa
3. David  Ferrer Perez (Defensa)
3. David Ferrer Perez
Defensa
Alvaro Montoro Bazan (Defensa)
Alvaro Montoro Bazan
Defensa
Christian Rodriguez Villarroel (Defensa)
Christian Rodriguez Villarroel
Defensa
Albert Abad Alabert (Centrecampista)
Albert Abad Alabert
Centrecampista
Ricardo Andrés Alvarez Cepeda (Centrecampista)
Ricardo Andrés Alvarez Cepeda
Centrecampista
5. Alioune Gueye (Centrecampista)
5. Alioune Gueye
Centrecampista
Borja Marin Minguez (Centrecampista)
Borja Marin Minguez
Centrecampista
6. Narcis Ricart Geli (Centrecampista)
6. Narcis Ricart Geli
Centrecampista
16. Albert Rodriguez Gallego (Centrecampista)
16. Albert Rodriguez Gallego
Centrecampista
Javier Toste Martinez (Centrecampista)
Javier Toste Martinez
Centrecampista
Adrià Giner Puigdomenech (Davanter)
Adrià Giner Puigdomenech
Davanter
Josep Plujà Paret (Davanter)
Josep Plujà Paret
Davanter
Marti Torrà Villarejo (Davanter)
Marti Torrà Villarejo
Davanter
Darrers resultats
28 Maig 15:30
Campionat de Lliga
Siurana U.E.
3 1
21 Maig 18:00
Campionat de Lliga
Selvatans C.F.
0 1
13 Maig 15:30
Campionat de Lliga
Llers C.F.
3 3
6 Maig 17:00
Campionat de Lliga
Fortià C.E.
2 3
29 Abril 15:30
Campionat de Lliga
Colectividad Boliviana Catalana
1 1
22 Abril 16:30
Campionat de Lliga
L'Armentera C.F.
2 3
8 Abril 15:30
Campionat de Lliga
Portbou C.E.
1 1
2 Abril 16:30
Campionat de Lliga
Lladó U.E.
2 4
25 Març 15:30
Campionat de Lliga
Vilafant F.C.
5 5
19 Març 16:45
Campionat de Lliga
Cadaqués U.E
0 6
11 Març 15:30
Campionat de Lliga
Vila-sacra U.E.
2 2
5 Març 16:00
Campionat de Lliga
SUSPÈS
- -
19 Febrer 17:30
Campionat de Lliga
Camallera C.F.
3 3
11 Febrer 16:00
Campionat de Lliga
Vilajuïga C.F.
2 1
5 Febrer 16:15
Campionat de Lliga
Espolla C.F. (suspès)
- -
28 Gener 16:15
Campionat de Lliga
Navata C.F.
4 0
22 Gener 16:30
Campionat de Lliga
Garriguella C.F.
2 1
15 Gener 15:30
Campionat de Lliga
Siurana U.E.
1 2
7 Gener 15:30
Campionat de Lliga
Selvatans C.F.
3 2
17 Desembre 16:00
Campionat de Lliga
Llers C.F.
1 1
10 Desembre 15:30
Campionat de Lliga
Fortià C.E.
3 3
27 Novembre 16:00
Campionat de Lliga
Colectividad Boliviana Catalana
1 3
19 Novembre 15:30
Campionat de Lliga
L'Armentera C.F.
4 1
13 Novembre 16:30
Campionat de Lliga
Portbou C.E.
2 0
5 Novembre 15:30
Campionat de Lliga
Lladó U.E.
4 0
30 Octubre 15:30
Campionat de Lliga
Vilafant F.C.
1 5
22 Octubre 15:30
Campionat de Lliga
Cadaqués U.E
2 0
16 Octubre 17:00
Campionat de Lliga
Vila-sacra U.E.
7 3
8 Octubre 15:30
Campionat de Lliga
Sant Llorenç Muga F.C.
6 2
2 Octubre 17:00
Campionat de Lliga
Camallera C.F.
1 5
24 Setembre 15:30
Campionat de Lliga
Vilajuïga C.F.
2 1
17 Setembre 16:15
Campionat de Lliga
Espolla C.E.
2 2
11 Setembre 16:30
Campionat de Lliga
Navata C.F.
1 1
2 Setembre 21:00
Campionat de Lliga
Garriguella C.E.
4 6
Propers partits

No hi ha partits programats pròximament

A www.cfbaseroses.com utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació sobre les cookies llegint la nostra Política de Privacitat