Equips • Quarta Catalana • 2015/16

Baldiri Ricart Argeles (Entrenador)
Baldiri Ricart Argeles
Entrenador
Francesc German Rabell (Segon entrenador)
Francesc German Rabell
Segon entrenador
Antonio Acedo Jimenez (Delegat)
Antonio Acedo Jimenez
Delegat
1. Lopez Hernandez Francisco (Porter)
1. Lopez Hernandez Francisco
Porter
13. Jordi Solà Soler (Porter)
13. Jordi Solà Soler
Porter
5. David  Ferrer Perez (Defensa)
5. David Ferrer Perez
Defensa
Palou Cortada Jordi (Defensa)
Palou Cortada Jordi
Defensa
Gonzalez Fran Pau (Defensa)
Gonzalez Fran Pau
Defensa
Christian Rodriguez Villarroel (Defensa)
Christian Rodriguez Villarroel
Defensa
14. Pere Torrà Villarejo (Defensa)
14. Pere Torrà Villarejo
Defensa
19. Albert Abad Alabert (Centrecampista)
19. Albert Abad Alabert
Centrecampista
4. Enric  Campmol Ametller (Centrecampista)
4. Enric Campmol Ametller
Centrecampista
11. Daniel Gutierrez Abad (Centrecampista)
11. Daniel Gutierrez Abad
Centrecampista
6. Narcis Ricart Geli (Centrecampista)
6. Narcis Ricart Geli
Centrecampista
Joan Serafí Geli Alaminos (Davanter)
Joan Serafí Geli Alaminos
Davanter
Adrià Giner Puigdomenech (Davanter)
Adrià Giner Puigdomenech
Davanter
José Ramón Labrador Rodriguez (Davanter)
José Ramón Labrador Rodriguez
Davanter
Juan Antonio Momblan Pacheco (Davanter)
Juan Antonio Momblan Pacheco
Davanter
Darrers resultats
12 Juny 17:00
Campionat de Lliga
Portbou C.E.
- -
4 Juny 15:30
Campionat de Lliga
Sant Llorenç Muga F.C.
- -
29 Maig 15:30
Campionat de Lliga
Colectividad Boliviana Catalana
2 8
21 Maig 20:30
Campionat de Lliga
Lladó U.E.
0 1
15 Maig 17:30
Campionat de Lliga
Selvatans C.F.
6 0
7 Maig 17:30
Campionat de Lliga
Vilafant F.C.
5 4
1 Maig 17:00
Campionat de Lliga
Sant Miquel Fluvia C.F.
2 0
23 Abril 17:00
Campionat de Lliga
Vila-sacra U.E.
5 3
16 Abril 17:00
Campionat de Lliga
Vilajuïga C.F.
1 3
10 Abril 17:00
Campionat de Lliga
Siurana U.E.
1 0
2 Abril 16:30
Campionat de Lliga
L'Armentera C.F.
0 2
20 Març 16:00
Campionat de Lliga
Camallera C.F.
2 3
12 Març 15:30
Campionat de Lliga
Empuriabrava Castello C.F.
0 1
6 Març 16:30
Campionat de Lliga
Navata C.F.
5 3
27 Febrer 15:30
Campionat de Lliga
Suspès
- -
20 Febrer 16:15
Campionat de Lliga
Llers C.F.
1 4
13 Febrer 15:30
Campionat de Lliga
Cadaqués U.E
1 2
30 Gener 17:45
Campionat de Lliga
Portbou C.E.
1 0
24 Gener 16:00
Campionat de Lliga
Sant Llorenç Muga F.C.
3 2
16 Gener 15:30
Campionat de Lliga
Colectividad Boliviana Catalana
4 1
10 Gener 12:00
Campionat de Lliga
Lladó U.E.
2 2
19 Desembre 15:30
Campionat de Lliga
Selvatans C.F.
5 3
13 Desembre 17:00
Campionat de Lliga
Vilafant F.C.
- -
28 Novembre 16:20
Campionat de Lliga
Sant Miquel Fluvia C.F.
1 2
21 Novembre 15:30
Campionat de Lliga
Vila-sacra U.E.
0 3
14 Novembre 15:30
Campionat de Lliga
Vilajuïga C.F.
0 2
8 Novembre 15:30
Campionat de Lliga
Siurana U.E.
3 3
31 Octubre 15:30
Campionat de Lliga
L'Armentera C.F.
1 3
24 Octubre 15:30
Campionat de Lliga
Camallera C.F.
0 1
17 Octubre 17:00
Campionat de Lliga
Empuriabrava Castello C.F.
3 1
12 Octubre 16:30
Campionat de Lliga
Cadaqués U.E
1 4
10 Octubre 15:30
Campionat de Lliga
Navata C.F.
1 1
3 Octubre 17:00
Campionat de Lliga
- -
27 Setembre 16:30
Campionat de Lliga
Llers C.F.
3 1
12 Setembre 19:00
Amistós
La Salle Girona C.F
1 5
Propers partits

No hi ha partits programats pròximament

A www.cfbaseroses.com utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació sobre les cookies llegint la nostra Política de Privacitat